Nutral Therapy Logo 2024

Babalar Günü

Babalar-Gunu-Blog

Babalar Günü Özel İndirimi

Babalar Günü hediyeni hazırladın mı? Haydi birlikte hazırlayalım! Çünkü o senin kahramanın! 🦸🏻‍♂️

Hayatının her anında yanında olan, seni her durumda destekleyen ve sevgisiyle seni saran kahramanın için özel bir teşekkür zamanı geldi! Bu yıl da Babalar Günü’nü kutlarken, kahramanına ne kadar değer verdiğini göstermek için süper bir fırsat sunuyoruz!

Süper kahramanlara özel tüm ürünlerde geçerli sepette 150 TL / 75 TL indirim* nutraltherapy.com’da seni bekliyor! Fırsatı kaçırmamak için hemen şimdi nutraltherapy.com’a gir ve alışverişini tamamlarken sepette ilgili kupon kodlarını uygula! İşte, sihirli kuponlar bunlar: BABA75 / BABA150 💥

*11.06.2024 10:00 – 16.16.2024 23:59 tarihleri arasında Babalar Günü’ne özel nutraltherapy.com‘da tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde 75 TL ya da 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde tüm ürünlerde geçerli sepette 150 TL indirim sizleri bekliyor. Kupon kodunu sepette ilgili alana yazıp uygulamayı unutmayın! Kampanya stoklarla sınırlıdır ve diğer indirimlerle birleştirilemez. Nutral Therapy kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kupon Kodu: BABA75 / BABA150 Herkese keyifli alışverişler dileriz.

Babalar Günü kutlu olsun.

Nutral Therapy ürünleri çok sayıda bilimsel test ve analizden geçmektedir. Bununla birlikte elde edilen veriler uluslararası endeksli seçkin bilimsel dergilerde yayımlanmaktadır.

Nutral Therapy on ikisi KOSGEB biri TÜBİTAK olmak üzere on üç ayrı proje ile desteklenmektedir. Bunun yanı sıra %100 yerli sermaye ile araştırma-geliştirme ve tamamı yerli üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Nutral Therapy, 2016 yılından beri Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi‘nde üretim yapmaktadır. Bununla birlikte siz değerli tüketicilerimize 8 yıldır hizmet vermektedir.

Satın Al

Nutral Therapy ürünlerini satın almak için Nutral Therapy Online Satış Mağazası‘nı ziyaret edebilirsiniz. Burada, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgeleri‘nin yüksek rakımlı yaylalarındaki kovanlardan elde edilen kaliteli ve doğal ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Uyarılar:

Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Arı ürünlerine alerjisi olanların arı ürünleri tüketmemesi önerilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir