Nutral Therapy Logo 2024

Nutral Therapy®’in bir parçası olmaktan her zaman mutlu olan, başarma arzusu yüksek, içinde bulduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin organizasyonu geliştireceğine; yenilikçi, verimli ve kaliteli çalışmayı esas alan, dürüst ve yüksek performanslı bireylerden oluşan bir organizasyonun başarıyı da beraberinde getirdiğine inanıyoruz.

İşe alım sürecinde de amacımız organizasyon olarak inandığımız değerlere, Nutral Therapy® çalışanının sahip olması gereken ana yetkinliklerimize ve iş ailelerine özel aranan fonksiyonel yetkinliklere sahip kişileri seçmek ve kendilerine uygun pozisyonlar yaratmaktır. Seçme ve yerleştirme sürecimiz de diğer insan kaynakları uygulamalarında olduğu gibi ERP sistemleriyle entegreli olarak gerçekleşmektedir.

Bize başvurmak isteyen adaylarımız cv@nutraltherapy.com adresine cv’lerini yollayarak* başvurularını yapabilirler. Aradığımız niteliklere sahip adaylara telefonla ya da mail adresleri üzerinden ulaşarak görüşmeye davet etmekteyiz. Adaylarla ilk olarak İnsan Kaynakları sonrasında ilgili departman yöneticileri görüşme yapmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme sürecinde kullandığımız yöntemler aday profiline göre çeşitlilik göstermektedir. Süreçlerde test ve envanter uygulamalarının yanı sıra, işe alım araçlarımızdan bir ya da birkaçı, gerektiği durumlarda ise tümünü kullanmaktayız. Alanında deneyimli ve yeni mezun adaylarımızla yaptığımız yetkinlik bazlı mülakatlar ve vaka çalışmaları da farklılık göstermektedir. Amacımız pozisyon için gerekli teknik ve davranışsal özellikleri doğru yöntemler kullanarak gözlemlemek ve pozisyonlara en uygun adayları yerleştirmektir.

*cv@nutraltherapy.com’a e-posta göndererek Nutral Therapy Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.