Nutral Therapy Resveratrol Kapsül

 

Nutral Therapy Resveratrol Kapsül

 

Ülkemizde ağır metal kirliliğine maruz kalmayan, fabrika alanlarından uzak, tarımsal ilaçların kullanılmadığı, uzun yıllardır geleneksel yöntemlerle üretim yapan sözleşmeli çiftçilerimiz vasıtasıyla hasat edilen kırmızı üzüm meyvesi uygun yöntemlerle Ar-Ge merkezimize getirilir. Kalite testleri yapıldıktan sonra uygun olan ürünler kurutularak, meyvenin çekirdeği posasından ayrılır. Resveratrol içeriği analiz edilen ürün biyoteknolojik yöntemlerle toz haline getirilir. Ürün oksidasyonunu önlemek ve içerik değerlerini korumak amacıyla son ürün, ISO 22000/HACCP standartlarına uygun olarak Erciyes Üniversitesi Teknopark’ta bulunan üretim tesisimizde jelatin içermeyen helal sertifikalı bitkisel kapsüllerle kapsüle edilir. Üretiminin hiçbir aşamasında alkol, glikol, koruyucu, kimyasal ve katkı maddesi kullanılmayan Resveratrol Kapsül, şişelenip ambalajlanarak siz değerli tüketicilerimize sunulur.


Nutral Therapy® Resveratrol Kapsül (60 Kapsül)

İçerik değerlerini korumak, oksidasyonu önlemek ve uygun dozlarda kullanılabilmesi için kapsüle edilmiş toz üzüm çekirdeği ekstresi (resveratrol) içermektedir. (60 kapsül x 500 mg (0,25 mg))

Nutral Therapy® Resveratrol Kapsül; A, B2, E ve K2 vitamini, Beta Karoten, %9-20 Protein, Magnezyum, Sodyum, Bakır, Çinko, Demir, Fosfor ve Kalsiyum içerir. Gluten içermez!

1. Ürün ISO 22000/HACCP standartlarında Gıda Yönetim Sistemi’ne uygun koşullarda üretilmiş ve kapsüle edilmiştir.
2. Üreticiden temin edilen yüksek aktivitesi kabul görmüş üzüm çekirdeği ekstresi (resveratrol) ürün verimi test edildikten sonra işleme alınmaktadır.
3. Üründe kullanılan üzüm çekirdeği ekstresi’nin (resveratrolün) dozu insan kullanımına uygun şekilde ayarlanmıştır.
4. Üründe kullanılan kapsül bitkiseldir, jelatin içermez.

Nasıl Kullanılır? Ürün bilimsel olarak insan kullanımına uygun şekilde formüle edilmiş ve doz ayarlaması yapılmıştır. 11 yaş ve üzeri kullanımı için uygundur. Günde bir defa aç veya tok karnına kullanılması tavsiye edilir.
Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde bir kapsül kullanılması tavsiye edilir.
Nasıl Muhafaza Edilir? Ürün şişesinin ağzı sıkıca kapatıldıktan sonra güneş görmeyen oda sıcaklığında / buzdolabında saklanmalıdır.

İşletme Kayıt No: TR-38-K-014772
Takviye Edici Gıda Onay No: 005229-27.12.2018
Barkod No: 8681599114228

Uyarılar: Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Arı ürünlerine alerjisi olanların ürünü tüketmemesi önerilmektedir. Son Tüketim Tarihi ve Parti No. için etiketin beyaz alanına bakınız. Son Tüketim Tarihi, açılmamış ve uygun koşullarda saklanmış ürün için geçerlidir.

Satın Al Mağazaya Git