Nutral Therapy Propolis Kapsül

Propolis Kapsül

Ülkemizde ağır metal kirliliğine maruz kalmayan, fabrika alanlarından uzak, yoğun tarım ve tarımsal ilaçların kullanılmadığı, kavak ağaçlarının hakim olduğu yörelerden sözleşmeli arıcılarımız vasıtasıyla ham olarak temin edilen propolis, Ar-Ge merkezimizde ön kimyasal ve toksikolojik testten (pestisit, akarisit, antibiyotik, ağır metal vd.) geçer. Üretim için uygunluğu onaylanan, balmumu ve diğer kalıntılardan uzaklaştırılan propolis, su ile ekstrakt edilir, saflaştırılır. Saf propolis biyoteknolojik yöntemlerle toz haline getirilir Üretiminin hiçbir aşamasında alkol, glikol, koruyucu, kimyasal ve katkı maddesi kullanılmayan son ürün, ISO 22000/HACCP standartlarına uygun olarak Erciyes Üniversitesi Teknopark’ta bulunan üretim tesisimizde jelatin içermeyen helal sertifikalı bitkisel kapsüllerle kapsüle edilir. Şişelenip ambalajlanan Propolis Kapsül siz değerli tüketicilerimize sunulur.


Nutral Therapy® Propolis Kapsül (60 Kapsül)

İçerik değerlerini korumak, oksidasyonu önlemek ve uygun dozlarda kullanılabilmesi için kapsüle edilmiş toz saf propolis içermektedir. (60 kapsül x 500 mg)

1. Ürün ISO 22000/HACCP standartlarında Gıda Yönetim Sistemi’ne uygun koşullarda üretilmiş ve kapsüle edilmiştir.
2. Arıcıdan temin edilen yüksek aktivitesi kabul görmüş propolis, mum içeriği ve ürün verimi test edildikten sonra işleme alınmaktadır.
3. Üründe kullanılan propolisin dozu insan kullanımına uygun şekilde ayarlanmıştır.
4. Üründe kullanılan kapsül bitkiseldir, jelatin içermez.

Nasıl Kullanılır? Ürün bilimsel olarak insan kullanımına uygun şekilde formüle edilmiş ve doz ayarlaması yapılmıştır. 11 yaş ve üzeri kullanımı için uygundur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa aç veya tok karnına kullanılması tavsiye edilir.
Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde iki kapsül kullanılması tavsiye edilir.
Nasıl Muhafaza Edilir? Ürün şişesinin ağzı sıkıca kapatıldıktan sonra güneş görmeyen oda sıcaklığında / buzdolabında saklanmalıdır.

İşletme Kayıt No: TR-38-K-014772
Takviye Edici Gıda Onay No: 001366-06.09.2016
Barkod No: 8681599114211

Yasal ve Önemli Uyarılar: Çocukların göremeyecegi, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Arı ürünlerine alerjisi olanların ürünü tüketmemesi önerilmektedir.

Satın Al Mağazaya Git