Ülkemizde ağır metal kirliliğine maruz kalmayan, fabrika alanlarından uzak, yoğun tarımsal ilaçların kullanılmadığı, olağanüstü doğasıyla binlerce canlı türüne hayat kaynağı sunan yüksek rakımlı yaylalardan sözleşmeli arıcılarımız vasıtasıyla ham olarak temin edilen propolis, Ar-Ge merkezimizde ön kimyasal ve toksikolojik testten (pestisit, akarisit, antibiyotik, ağır metal vd.) geçer. Üretim için uygunluğu onaylanan, balmumu ve diğer kalıntılardan uzaklaştırılan propolis, su ile ekstrakt edilir, saflaştırılır. Elde edilen saf propolis, ülkemizin en nadide ağaçlarından toplanan karadut ile ekstre edilir. Tıbbi nane yağı ve sater (zahter) ile son halini alan Pastoral SpreyISO 22000:2018 standartlarına uygun olarak Erciyes Üniversitesi Teknopark’ta bulunan TSE sertifikalı üretim tesisimizde el değmeden şişelenip ambalajlanarak siz değerli tüketicilerimize sunulur.

Nutral Therapy, dördü KOSGEB biri TÜBİTAK olmak üzere 5 ayrı proje ile desteklenmekte, %100 yerli sermaye ile araştırma-geliştirme ve tamamı yerli üretim faaliyetlerine devam etmektedir.


Pastoral Karadut ve Suda Çözünmüş Propolis Ekstresi (20 ml)

1. Sözleşmeli arıcılarımızdan temin edilen yüksek aktivitesi kabul görmüş propolis ile ülkemizin nadide ağaçlarından topladığımız karadut, içerikleri ve ürün verimleri test edildikten sonra işleme alınmaktadır.
2. Erciyes Üniversitesi Teknopark’taki TSE sertifikalı üretim tesisimizde, ISO 22000:2018 standartlarında Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne uygun koşullarda üretilmiş ve şişelenmiştir.
3. Ürün islami şartlara uygun olup, helal sertifikası ile belgelendirilmiştir.

Pastoral Sprey Nasıl Kullanılır? Önerilen dozlarda aç veya tok karnına ağız içerisine püskürterek kullanılır.
Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı: Yetişkinler için günde 1.2 ml (3×2 puf), 4 yaş ve üzeri çocuklar için 0.6 ml (3×1 puf).
Pastoral Sprey Nasıl Muhafaza Edilir? Ürün, güneş görmeyen oda sıcaklığında ve kutusunda saklanmalıdır.

İşletme Kayıt No: TR-38-K-014772
Takviye Edici Gıda Onay No: 009101-23.11.2020
Barkod No: 8683280302013

Uyarılar: Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Arı ürünlerine alerjisi olanların ürünü tüketmemesi önerilmektedir. Son Tüketim Tarihi ve Parti No. için kutunun ve şişenin yanına bakınız. Son Tüketim Tarihi, açılmamış ve uygun koşullarda saklanmış ürün için geçerlidir.


Not: İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürün değerlendirmelerinizde, hastalık adı ve endikasyon içeren yorumlarınıza onay verilmemektedir.

Satın Al Mağazaya Git