Şirketimiz Nutral Therapy®, Propolis Zeytinyağı Özütü projesi ile 2016 yılında kazandığı KOSGEB Arge ve İnovasyon Destek Programı’nı başarıyla tamamlamıştır. Yalnızca bu programı başarıyla tamamlayabilen projelerin başvurabileceği KOSGEB Endüstriyel Uygulama Destek Programı’na olan başvurumuz da 25 Nisan 2018 tarihinde kabul edilmiştir.

Şirketimiz Nutral Therapy®‘nin bir diğer projesi olan Perga Kapsül ile de KOSGEB Arge ve İnovasyon Destek Programı’na olan başvurumuz 25 Mayıs 2018 tarihinde kabul edilmiştir.

Dünyada ilk kez alkol ve türevleri, su, kimyasal ve katkı maddesi, koruyucu, tatlandırıcı kullanmadan ürettiğimiz Propolis Zeytinyağı Özütü ile hem ülkemize hem de toplumumuza patentli bir ürün sunmanın, Türkiye’de ilk kez ürettiğimiz Perga Kapsül ürünümüzle de milletimize ilkleri yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı‘nın ilgili kuruluşu olan KOSGEB, 20 Nisan 1990 tarihli ve 3624 sayılı yasayla kuruldu. Merkezi Ankara’da olan KOSGEB, tüzel kişiliği haiz özel bütçeli bir kuruluştur.

Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini artırmak ve sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş kamu kurumudur.