Nutral Therapy Teknopark Mobil
Nutral Therapy Teknopark

Nutral Therapy® bir Erciyes Teknopark şirkedir.

Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Erciyes Teknopark) 30 Nisan 2004 tarihli Resmi Gazete’de Teknoloji Geliştirme Bölgesi olarak toplamda 250.549,80 m2’lik bir alana sahip olarak ilan edilmiştir. Yönetici şirket Erciyes Teknopark A.Ş. Erciyes Teknopark’ın vizyonunun ve amaçlarının gerçekleştirilmesinden birinci derecede sorumlu tüzel kişiliktir. 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yasası kapsamında Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi yönetici şirketi olarak görev yapan Erciyes Teknopark A.Ş. 8 Şubat 2005 tarihinde kurulmuştur.

Yurt dışı bağımlılığını azaltıcı, ihracatı teşvik edici, yenilikçi kültürü ve şirketler arası sinerjiyi artıran mekanizmaları, Erciyes Teknopark’ın hem dünyada hem de Türkiye’de prestij ve güven uyandıran bir marka olmasını sağlamıştır.

Erciyes Teknopark, bilgi teknolojilerinin diğer ileri teknolojilerle birleştiği bir konsantrasyon merkezi olmayı ve ülkemizin bu alandaki dışa bağımlılığını da önemli ölçüde azaltmayı hedeflemiştir.